ثبت شرکت آنلاین

ثبت شرکت آنلاین

ثبت شرکت آنلاین

ثبت شرکت آنلاین امکان پذیر شد…!

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چرا باید یک شرکت ثبت کنیم؟ ثبت شرکت چه مزایا و تاثیری در فروش ما خواهد داشت؟

قبل از پاسخ به این دو سوال باید بدانیم که شرکت چیست؟ مزایای ثبت شرکت چیست و چطور می توان شرکت ثبت کرد؟

به اجتماع چند نفر و گذاشتن یک مقدار پول مشخص برای انجام یک فعالیت اقتصادی در مکانی معین شرکت می گویند. به طور معمول بین این چند نفر قراردادی نوشته می شود که بر مبنای آن، اعضا و شرکا سود به دست آمده از سرمایه را با یکدیگر تقسیم می کنند.

قانون تجارت ایران شرکت ها را به هفت شرکت تعاونی، تضامنی، مسئولیت محدود، سهامی، مختلط غیر سهامی، مختلط سهامی و شرکت نسبی تقسیم می کند.

ثبت هر کدام از این شرکت ها مزایای خاص خود را داشته و مدارک مربوط به خودش را هم نیاز دارد که این مدارک و مزایا در صفحات مربوط آن ها توضیح داده شده است.

اما به طور کلی ثبت شرکت از هر نوع آن مزایایی دارد که از آن جمله می توان به داشتن یک کسب و کار قانونی، استفاده از تسهیلات بانکی، امکان تبلیغ به صورت گسترده، مطرح شدن در جهان، شرکت در مناقصه و مزایده و …. اشاره کرد.

از آنجا که ثبت شرکت آن هم به صورت حضوری، مشکلات خاص خود را دارد، آیا راه دیگری برای ثبت یک شرکت وجود دارد؟

پاسخ سوال شما بله است.

پیشرفت روز افزون تکنولوژی و استفاده از اینترنت این امکان را به همه داده است که بتوانند کارهای کلی یا جزیی خود را بدون کوچکترین مشکلی انجام دهند.

از جمله این کارها ثبت شرکت آنلاین است. ثبت شرکت آنلاین یعنی اینکه شما می توانید به راحتی و بدون کوچکترین مشکلی در خانه بنشینید و شرکت مورد نظر خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

با ثبت شرکت آنلاین، شما دیگر مشکلات ثبت شرکت به صورت حضوری را نخواهید داشت.برای ثبت شرکت آنلاین وجود شرکت های متخصص ثبت، می تواند کمک بسیاری برای شما باشد. این شرکت ها با داشتن تجربه کافی در این زمینه می توانند در ثبت شرکت آنلاین شما را یاری رسانند.

از جمله شرکت های موفق در زمینه ثبت شرکت آنلاین، شرکت ” ثبت شتاب” است. ” ثبت شتاب” با پشتوانه سالها تجربه و کادری حرفه ای و مجرب، می تواند بهترین گزینه برای دوستانی باشد که به دنبال ثبت شرکت آنلاین هستند.

شما با مشورت با مشاورین متخصص ” ثبت شتاب” با چند و چون کار آشنا شده و در نهایت تصمیم می‌گیرید چه نوع شرکتی با کسب و کار شما همخوانی داشته و برای شما مناسب تر است. پس از انتخاب نوع شرکت، می توانید به راحتی ثبت شرکت آنلاین خود را انجام دهید.

با ” ثبت شتاب” ثبت شرکت انلاین را تجربه کنید.

درخواست ثبت شرکت آنلاین

لطفا صبر کنید


تمامی حقوق برای ثبت شتاب محفوظ است. | طراحی و توسعه: محمد صبور